PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=272177}

Juno

6,7 202 566
ocen
6,7 10 1 202566
7,5 35
ocen krytyków
Juno
powrót do forum filmu Juno

soundtrack

ocenił(a) film na 8

Wspaniały soundtrack! Sonic youth, yo la tengo, the velvet underground, belle & sebastian!
Muzyka idealnie pasuje do klimatu filmu, a piosenka "Anyone else but you" zapada w pamięć na bardzo długo. Gorąco polecam, zabawny i uroczy film.

ocenił(a) film na 7
malaisia

Racja. Muzyka jest fajna. Tak mi się wydawało że to belle&sebastian, acz pewności nie miałem. Film całkiem dobry, niby nic szczególnego a ogląda sie przyjemnie. Odtrutka na durne komedie romantyczne.

malaisia

ja uwielbiam tree hugger - siedzi mi ta piosenka w głowie już od kilku dnia, a dzisiaj jeszcze Tire Swing
w ogóle cały soundtrack jest tak jak mówisz WSPANIAŁY :)

malaisia

Cała ścieżka dźwiękowa to wielki plus dla tego filmu moim zdaniem.

ocenił(a) film na 6
malaisia

Mogliby jeszcze dać jakiś kawałek Melvins, skoro już wspominają o nich parę razy w filmie. Cat Power - "Sea of Love" cudo!

ocenił(a) film na 6
junkhead

Cat Power - "Sea of Love" to jest dopiero kawałek...…………...

ocenił(a) film na 6
malaisia

Narażę się, patrząc na to, jak bardzo uznani to są wykonawcy, ale dla mnie OST był największą wadą tego filmu - dobrany tendencyjnie, żeby nie powiedzieć - stereotypowo, nieprzyjemnie wyrywający się ponad dialogi i obraz. Normalnie jakby ktoś darł mi się do ucha "wow, robimy taki INDIE film, bardzo alternatywa". Było jeszcze walnąć hashtaga #quirkycore. Być może część utworów byłaby od biedy znośna w pojedynkę, ale w takim natężeniu to istny koszmar... Zwłaszcza, jeśli chodzi o utworki w stylu tego ostatniego, kiedy Juno jedzie na rowerze do Michaela Cery. Ktoś mądrzejszy może mi powiedzieć, jak sie fachowo określa takie piosenki rodem z reklamy jakiegoś soku czy banku, z plumkającą gitarą i miałkim głosem wokalistki? To indie pop czy rock? Pytam, bo chcę się trzymać od takiej muzyki z daleka.
Jedynym pozytywnym zaskoczeniem dla mnie było śpiewanie przez Juno i niedoszłego ojca kawałeczka Doll Parts Hole :)

malaisia

Co do ""Anyone else but you" - faktycznie zapada w pamięć. Byłem ze szkołą w gimnazjum na tym filmie w kinie, więc pewnie to był 2007/2008? I do dziś tych soundtracków czasem słucham, mimo, że tego filmu nigdy więcej nie oglądałem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones